Urlop nad morzem

morze, jeziora, góry, Polska

< Poprzednia  1  2  [3]  4  5  Następna >

Sarbinowo

16 luty 2010r.

Sarbinowo to prawdziwa perełka wśród miejscowości gminy Mielno, a także pośród kąpielisk na bałtyckim wybrzeżu. Stara, powstała we wczesnych latach powojennych jak i nowa część zabudowań leży tuż przy wydmach i promenadzie. Niegdyś z Sarbinowa do brzegu Bałtyku było ponad półtora kilometra.

Czytaj dalej...


Łeba

16 luty 2010r.

Łeba to jedna z najbardziej znanych miejscowości na polskim wybrzeżu. Dzieje miasta związane są ze Słoweńcami, Kaszubami Nadłebskimi (skansen we wsi Kluki). Łeba to miasto, w którym nie można się nudzić.

Czytaj dalej...


Grzybowo

16 luty 2010r.

Grzybowo - prawdziwa oaza ciszy i spokoju, objęta uzdrowiskową strefą ochronną. Jest to malownicza miejscowość nadmorska z szeroką i piaszczystą plażą, położoną około 6km od Kołobrzegu, gdzie właśnie plażą można dojść pieszo.

Czytaj dalej...


Stegna

16 luty 2010r.

Stegna to znana nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona miej więcej w połowie odległości między Gdańskiem, a Krynicą Morską. Jest to jedno z najciekawszych i najpiękniejszych miejsc Mierzei Wiślanej.

Czytaj dalej...


Wczasy nad morzem o każdej porze roku

01 kwiecień 2010r.

Nad nasze polskie morze co roku przybywa wielu turystów, zarówno z Polski jak i zza granicy. Zwiedzających przyciągają tu czyste, piaszczyste, szerokie plaże, leczniczy klimat oraz spokojne, urokliwe miejsca. Chętnie odwiedzane są już nie tylko te największe nadmorskie miejscowości (Kołobrzeg, Trójmiasto), ale w ostatnich latach obserwuje się spore zainteresowanie także tymi nieco mniejszymi, rozwijającymi się ośrodkami, takimi jak Ustka, Łeba, Darłowo, Jarosławiec czy Mielno. Wczasy nad morzem są doskonałym wypoczynkiem, jak wielu twierdzi, o każdej porze roku.

Czytaj dalej...


Co warto zobaczyć nad morzem?

08 kwiecień 2010r.

Jeśli tegoroczny urlop planujemy spędzić nad Bałtykiem, warto już nieco wcześniej zaplanować wolny czas. Nad morzem jest wiele interesujących miejsc, a jak wiadomo, nie wszystkie można zobaczyć. Dlatego dobrze jest dużo wcześniej zadecydować o tym, co chcielibyśmy obejrzeć. A takich miejsc, godnych polecenia jest naprawdę wiele na Pomorzu. Z pewnością warto zobaczyć latarnie morskie, ciągnące się szlakiem wzdłuż Pomorza.

Czytaj dalej...


Jak wyszukać atrakcyjną ofertę wypoczynku?

10 kwiecień 2010r.

Każdy z nas chciałby każdego roku spędzić jak najbardziej niezapomniany urlop. Przeglądamy ogłoszenia, szukamy w prasie i w Internecie najbardziej atrakcyjnych ofert. Niektórzy korzystają z wiedzy znajomych, polecających sobie nawzajem miejsca oraz ośrodki, które warto odwiedzić. Wybierając się nad morze, my także możemy mieć problem ze znalezieniem atrakcyjnej oferty. Ale na szczęście większość pensjonatów, ośrodków rekreacyjno – wypoczynkowych, domów wczasowych oraz gospodarstw agroturystycznych ma swoje strony internetowe, dzięki którym możemy nawet szczegółowo obejrzeć wyposażenie pokoi.

Czytaj dalej...


Nad Bałtykiem w sezonie letnim 2010

13 kwiecień 2010r.

W sezonie letnim nad naszym polskim morzem kwitnie turystyka. Wówczas to nadmorskie miejscowości odwiedza bardzo duża liczba turystów. Popularnością cieszą się nie tylko duże kurorty, ale także małe miasteczka i wsie, gdzie można wypocząć w spokoju i ciszy. Jeszcze do niedawna, nikomu nie znane były miasteczka takie jak Ustka, Rowy, Jarosławiec czy Darłowo – dziś w sezonie letnim są one przepełnione turystami.

Czytaj dalej...


Strona 3 z 5, < Poprzednia  1  2  [3]  4  5  Następna >