Urlop nad morzem

morze, jeziora, góry, Polska

< Poprzednia  1  [2]  3  4  Następna >

dopalacze nad morzem

28 listopad 2009r.

Lato 2009 to ofensywa dopalaczy nad polskim morzem. Sklepiki, stoiska otwierane są co rusz. Początek tego roku zaczął się od protestów mieszkańców lokali, przy których otwarto lub planowano otworzyć sklepy firmowe dopalacze.com. Nie podobało się ludziom, że w pobliżu ich mieszkań sprzedawane będą "legalne narkotyki". Taka lokalizacja kojarzy się z dużą ilością młodzieży "na fazie" robiącej rzeczy, których na trzeźwo by nie robili.

Czytaj dalej...


Dębki

16 luty 2010r.

Dębki to mała wioska, której z całą pewnością największą atrakcją jest piękna, piaszczysta i idealnie czysta plaża. Dębki cechuje cisza, spokój oraz wszechobecna natura. Piękne lasy sosnowe i łąki, które skłaniają do poznawania Parku Krajobrazowego podczas pieszych i rowerowych spacerów.

Czytaj dalej...


Jak wybrać nocleg na wyjazd z dziećmi nad morze

16 styczeń 2010r.

Po pierwsze dużo zależy od tego, jakiego wypoczynku oczekujemy. Czy miejsca z dala od cywilizacji w ciszy i spokoju, czy zupełnie przeciwnie – wakacje w dużym mieście z możliwością zwiedzania zabytków, skorzystania z szerokiej oferty wielkomiejskich atrakcji. o dzieciach... Dziecko jednak o wiele lepiej sypia w miejscach cichych. Warto przy wyborze kwatery wziąć pod uwagę czy nie jest zlokalizowana blisko dyskotek i głośnych skrzyżowań. Istotne jest aby teren wokoło kwatery był ogrodzony z zielenią oraz placem zabaw.

Czytaj dalej...


Trójmiasto nad morzem

08 luty 2010r.

Wybrzeże Bałtyku oferuje nam na prawdę dużą liczbę atrakcji turystycznych. Westerplatte to dzielnica Gdańska, którą każdy miłośnik historii musi zobaczyć, gdyż podziwiać tam można mnóstwo eksponatów po garnizonie broniącym tego miejsca podczas II Wojny Światowej. Inne atrakcje turystyczne Trójmiasta to: Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Brama Zielona, Baszta Jacek, Pomnik króla Jana III Sobieskiego, Latarnia Morska Gdańsk Nowy Port. Fanatycy historii z pewnością z chęcią zobaczą Muzeum Obrony Wybrzeża i Skansen Broni Morskiej w Helu.

Czytaj dalej...


Dziwnówek

16 luty 2010r.

Dziwnówek to mała, turystyczna miejscowość położona w powiecie kamieńskim, w gminie Dziwnów. Turyści jadący z południa mijają ją jako pierwszą ,wjeżdżając do gminy Dziwnów. Jest doskonałym miejscem do robienia krajoznawczych wypadów po okolicy.

Czytaj dalej...


Władysławowo

16 luty 2010r.

Władysławowo to urocze, 15-tysięczne letnisko położone nad Morzem Bałtyckim u nasady Półwyspu Helskiego - raj dla plażowiczów i amatorów windsurfingu.

Czytaj dalej...


Ustronie Morskie

16 luty 2010r.

Ustronie Morskie - kurort nadmorski o ponad 100-letniej tradycji lecznictwa sanatoryjnego położony jest na wybrzeżu klifowym w odległości 14km od Kołobrzegu i 33km od Koszalina. Dogodny dojazd do Ustronia Morskiego zapewniają liczne połączenia autobusowe, regionalne mikrobusowe, kolejowe (stacja PKP), oraz zadbana sieć dróg.

Czytaj dalej...


Karwia

16 luty 2010r.

Karwia - to znana miejscowość letniskowa w województwie Pomorskim, oddalona tylko o 5 km od Jastrzębiej Góry. Piękne szerokie i piaszczyste plaże przyciągają wielu turystów spragnionych wypoczynku w kameralnych pensjonatach oraz w kwaterach prywatnych. Na miejscu jest poczta, punkt apteczny, kościół oraz wiele sklepów i barów.

Czytaj dalej...


Strona 2 z 5, < Poprzednia  1  [2]  3  4  Następna >